Potes, s.r.o.

Čistenie ozónom

Spoločnosť Potes s.r.o. je expertom pre čistenie veľkých kancelárií. Vďačíme za investovanie do zariadenia, ktorý má hodinovú kapacitu 14 gramov ozónu. Zariadenie slúži na dezinfekciu pomocou ozónu O3 , ktorý rýchlo a účinne ničí 99,9% zdravotne závadných baktérií, vírusov a plesní. Ozón ničí baktérie, vírusy, plesne a ich spóry a iné organizmy.

Vyznačuje sa výnimočne silnými oxidačnými vlastnosťami a vďaka veľkosti svojej molekuly má schopnosť prenikať do všetkých miest a pórov materiálov.

Ozón tiež ničí znečistenie chemického pôvodu spôsobené chemickou reakciou plastov, kobercov, izolácií, farieb a lakov. Zamedzuje vzniku organických a anorganických pachov, ničí nositeľov takéhoto zápachu. Ozón Generátor produkuje plyn ozón, ktorý sa používa na dezinfekciu. Dostane sa aj na miesta, kam nedosiahnu tekuté chemické prostriedky.

Ozón sa výborne hodí na čistenie interiérov, vozidiel alebo klimatizácií. Výkonný ozón generátor je predpokladom aby sa dosiahla kritická koncentrácia ozónu, keď dochádza k spomínaným účinkom. Na trhu sú menej výkonné zariadenia, ktoré potrebné výkonnostné parametre nedosahujú.

Cena za čistenie jednej kancelárie 33€ bez DPH

upratovanie Banská Bystrica- ozónové čistenie

"Posaďte sa a upratovanie nechajte na nás"