O NÁS - POTES s.r.o.

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Spoločnosť POTES s.r.o. je mladou a neustále sa rozvíjajúcou spoločnosťou, ktorá má skúsenosti v danom segmente s pôsobnosťou na celom území SR.

S našimi klientmi si vytvárame partnerské vzťahy založené na dôvere a spokojnosti zákazníka vyplývajúcej z individuálneho prístupu a kvality našich služieb.

Našim cieľom je poskytovať služby na najvyššej kvalitatívnej úrovni. Tento cieľ dosahujeme na základe využitia získaných skúseností, dôsledným dodržiavaním požiadaviek zákazníka a priebežnými školeniami našich pracovníkov.

Naše pracovné postupy nám umožňujú venovať rovnakú pozornosť  a vykonávať našu činnosť rovnako dobre,  precízne  a zodpovedne tak pri drobných ako aj pri veľkých zákazníkoch.

Pravidelným  servisom  zabezpečujete  dlhšiu  životnosť  interiérov, čo  sa  v  konečnom  dôsledku  prejaví  na  ušetrených  nákladoch.

V prípade Vášho záujmu Vám bezplatne spracujeme cenovú ponuku a v prípade uzatvorenia zmluvy s našou spoločnosťou, zaistíme serióznu, spoľahlivú a odborne prevedenú prácu.

 
© 2016 POTES
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky